20.11.2018

Buďte na své domácí mazlíčky opatrní a zaměřte se na prevenci různých zdravotních problémů. Pomůžeme Vám udržet jejich zdraví i vyřešit nejeden zdravotní problém.
green-coffee300x250-cz.jpg

Půjčíme vám až 70% z odhadní ceny

Zajímá Vás, zda peněžní prostředky z nebankovní hypotéky musíte použít na konkrétní účel nebo s nimi můžete nakládat dle libosti? U nás je můžete použít, na co chcete, je nám to absolutně jedno. Většina našich klientů ji použije na nákup nemovitosti, vyplacení z exekuce, konsolidaci či refinancování svých dluhů.

Za odhad neplatíte

nebankovní hypotéka se Vám zdá jako absolutně vhodný produkt pro Vás, avšak nechcete zastavit rodinný dům, ale například výrobní halu a bojíte se, zda je to možné? Je to možné, do zástavy můžete dát opravdu jakoukoli nemovitost, která se nachází na území České republiky.

Podnikatelské úvěry

Myslíte si, že nebankovní hypotéka a podobné služby jsou určené pouze fyzickým osobám. Mýlíte se, nabízíme i podnikatelské úvěry. Splatnost těchto úvěrů je velice rozdílná, pohybuje se od 1 měsíce až do 30 let. Částka, kterou půjčíme, může dosáhnout až 100 000 000 Kč. Ručíte nám jakoukoli nemovitostí – výrobní halou, administrativní budovou a podobně.

Jako zástavu si bereme nemovitost
Ohodnoťte příspěvek
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin