18.1.2019

Buďte na své domácí mazlíčky opatrní a zaměřte se na prevenci různých zdravotních problémů. Pomůžeme Vám udržet jejich zdraví i vyřešit nejeden zdravotní problém.

Nakupujete výbavu? Pokud ano, a pokud jste moderní žena, pak určitě víte, že je trend vracet se k přírodním výrobkům. Látkové pleny mají svůj původ v přírodě, nezatěžují ekosystém, nejsou tak drahé jako jednorázové a dítě se v nich cítí lépe, protože jsou prodyšné. Vy jako rodič oceníte zase fakt, že v textilu snadněji poznáte, zda je nutno přebalit, či nikoliv. Investice není nijak vysoká, a rozhodně se vám vrátí. Je třeba je prát v pračce, ale perete i jiné věci, které běžně používáte, tak proč ne základní potřebu pro dítě?

Nejsou nehygienické

Aby výrobci jednorázových kusů prodali co největší počet svých výrobků, hlásali do světa, že textilní zábal není hygienický, protože se nikdy dokonale nevypere a používá se opakovaně. Dříve se používaly jen textilní a nikomu se nic nestalo, naopak. S jednorázovými se zvýšil počet vyrážek, protože obsahují plasty a různé látky pohlcující pach a vlhkost, které v textilu nenajdete. Vyberte si u nás z široké nabídky přírodních pomůcek pro miminko.

Přírodní materiál je nejlepší
Ohodnoťte příspěvek
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin