1.4.2020

V zimě ubytováni na horách má svoje specifika člověk chce bydle co nejblíže lyžařskému vleku a tak ubytování hory je tomu přizpůsobeno. Bydlet na horách blízko sjezdovky a na sedačkovou lanovku dojít za pár minut o to je opravdu velký zájem. Představa, že nemusíte svojí zimní lyžařskou výbavu nikam daleko od ubytování nosit je velké lákadlo.

Když se řekne Beskydy vybaví se vám Radegast a když se řeknou Jeseníky tak vystane na mysli Praděd. Jsou to moravské pohoří na www ubytování hory najdete o těchto přírodních uskupeních, mnohé a také kde se dobře ubytovat a najíst. Je jisté že obě tato pohoří se svými lákadly stojí za to navštívit a to platí po celou roční dobu.

Silvestr na horách

Silvestr na horách je stále oblíbenější zábava a také je stále více žádaná. Takže na www ubytování hory si musíte tuto záležitost rezervovat i rok dopředu. Většinou se za takovou zábavou jezdí ve větší společnosti svých přátel. A tak si na ubytování hory rezervují skupiny lidí celé chaty a nebo v hotelích několik pokojů aby společně prožili poslední den v roce.

Nezařazené